KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598028
nr 1459 8028
Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka. Olja på duk, 60x49, yttermått inklusive ram: 75x64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 20:59:12
4/4 00:16:26